להזמנות חייגו:

עלות זיכיון לפיצה

חולמים להקים רשת פיצריות? יש לנו פתרון בשבילכם!

פיצה היא מאכל האהוב על כלום ובמיוחד על הישראלים האוהבים את השילוב של בצק, רוטב עגבניות וגבינת מוצרלה. בכל עיר ובכל יישוב ואף בחלק מהקיבוצים ברחבי הארץ ניתן למצוא דוכנים ומסעדות המתמחות בהכנה של פיצות. אם אתם חולמים להקים באופן עצמאי דוכן פיצה, כדאי שיהיה לכם זיכיון בכדי לחסוך את הצורך בחיפוש אחר חומרי גלם וכשרות וכך גם להנות מפרסום כללי של שם הרשת. היום עלות זיכיון לפיצה תלויה במידה רבה במקום בו אתם רוצים להקים את הסניף וגודל הדוכן או המסעדה. ככל שרשת הפיצות מוכרת יותר כך הזיכון יהיה משתלם לטווח ארוך.

מחיר זכיינות לפיצה הכולל ליווי

כאשר אתם מצטרפים לזכיינות למכירת פיצה, אתם נהנים ממגוון שירותים ייחודיים כמו הדרכת עובדים, ליווי בתהליך ההקמה ותפעול של המקום. בדרך כלל מחיר זכיינות לפיצה כולל גם הדרכת מזון וייעוץ לגבי שימוש בחומרי גלם לצורך חיסכון תפעולי לטווח הארוך. בנוסף לכך, אתם חוסכים את הצורך בהשקעה גבוהה בפרסום מכיוון שאתם מקבלים שם ומוניטין ולהיות חלק מרשת גדולה עם מאות עובדים ומנהלי סניפים. חשוב לדעת שבשונה מדוכני מזון אחרים, העלות של רכיבי הפיצה נמוכים יחסית בהשוואה למחיר הכולל של כל פיצה ולכן הרווחיות של רוב הפיצריות היא גבוהה במידה וההתנהלות היא נכונה וקפדנית.

ליווי מקצועי לבחירת מיקום לסניף

אם עדיין לא שכרתם מקום להקים בו את דוכן הפיצה שלכם, יש לכם אפשרות לקבל ליווי מלא לבחירת מיקום הדוכן או מסעדת הפיצה שלכם. קביעת מיקום לפיצרייה היא אחד השלבים החשובים ביותר במיזם שלכם ומומלץ לעשות זאת רק עם ליווי מלא של חברה מזכה. החברה המזכה צריכה להיות מוכרת בעלת מספר גדול של סניפים בכדי שהמיזם שלכם יהיה מוכר וידוע כבר ברגע ההקמה של הפיצרייה שלכם.

עלות זיכיון לפיצה ברשת מקצועית

אם אתם רוצים לדעת כמה תהיה עלות זיכיון לפיצה באחת מרשתות הפיצה המצליחות בישראל, צרו קשר עם רשת פיצה שמש המובילה את רשתות הפיצות המוזלות עם מעל ל-80 פיצריות ברחבי הארץ בשימוש חומרי גלם מעולים להכנת פיצות טריות וטעימות. צוות ההנהלה של הרשת ישמח לסייע לכם בקבלת זכיינות והקמה של סניף חדש לרשת פיצה שמש.

תוכן עניינים

מורידים לכם את השמש עם מגוון

פיצות טעימות במיוחד!

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה,
מלאו פרטיכם:

חוגגים יום הולדת? ארוע?
או כל מפגש אחר?

pizza shemes events

תשמח לתת לכם מענה!