להזמנות חייגו:

אודות

פיצה שמש

השילוב המושלם בין טעם למוצר איכותי!

מיום היוסדה ועד היום עברה פיצה שמש דרך משמעותית, במהלכה צברה שם ומוניטין נרחב, וזאת הודות לפיצות הטעימות והאיכותיות שלה, לתודעת השירות ולמחירים הנגישים.
נכון להיום פיצה שמש מונה מעל 80 סניפים בפריסה ארצית וגם בימים אלו, נמצאת בהליך של צמיחה, בדרך לפתיחת סניפים נוספים.

מדוע "פיצה שמש"?

איכות ללא פשרות

בפיצה שמש לא מתפשרים על איכות ובכל הסניפים מקפידים לעבוד עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר. הפיצות עשויות מ-100 אחוז גבינת נעם ומבצק ורוטב ללא חומרים משמרים. התוצאה היא כמובן פיצה טעימה, באיכות גבוהה.

אפשרויות בחירה מגוונות

כל אחד אוהב את הפיצה שלו קצת אחרת ולכן, בפיצה שמש תוכלו ליהנות מכל התוספות האהובות ובין היתר: זיתים, פטריות, בצל, עגבניות , תירס, פלפל חריף, טונה, בולגרית, מוצרלה וגבינה צהובה. מעבר לזה, התפריט משתדרג ומתחדש לעיתים קרובות וכולל גם מנות מיוחדות כמו: פיצה מוצרלה, פיצה חריפה וחידושים נוספים ומיוחדים.

עמידה בסטנדרטים גבוהים

פיצה שמש מעמידה סטנדרטים גבוהים המחייבים את כל הזכיינים וממומשים בכל הסניפים של הפיצה. הסטנדרטים הגבוהים באים לידי ביטוי בשימוש בחומרי הגלם המובחרים, בשמירה על ניקיון, במתן שירות מהיר ויעיל ובמגוון רחב של פרמטרים נוספים.

כשרות בכל הסניפים

בפיצה שמש כל הסניפים כשרים – כלומר, לא משנה לאיזה סניף אתם נכנסים ובאיזה מקום בארץ, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים שאתם עתידים ליהנות מפיצה עם תעודות כשרות – כשרות מהדרין לצד כשרויות נוספות כמו: הרב לנדא והעדה החרדית. כך שכל אחד יכול ליהנות מהפיצה הטעימה ולשבוע ממנה.

חוגגים יום הולדת? ארוע?
או כל מפגש אחר?

pizza shemes events

תשמח לתת לכם מענה!